1ARABA1EV KARGO TESLİMAT

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

İnternet mağazamızdan oluşturduğunuz siparişleriniz, size Aras Kargo güvencesiyle ulaştırılmaktadır.

Yurt dışına veya KKTC’ye sipariş gönderimi yapılıyor mu?

Yurt dışına veya KKTC’ye sipariş gönderimi yapılmaktadır. Güncel Kargo Ücretini Öğrenmeden Sipariş vermeyiniz. Sipariş İşlemi Onaylanan ve Ödemesi Yapılan Ürünlerde Karşılaşılabilecek Fiyat farkı müşteriye aittir. Kargoda Çıkan Fiyat farkı ödemesi yapıldıktan sonra ürününüz kargoya verilecektir.

Resmi tatillerde teslimat yapılıyor mu?

Resmi tatillerde  Aras Kargo teslimat yapmamaktadır.

Aras Kargo haricinde başka kargo şirketi ile gönderim yapabiliyor musunuz?

 Aras Kargo ile çalışmaktayız, herhangi başka kargo şirketi ile gönderim yapılmamaktadır. Müşteri başka bir kargo şirketi ile gönderim talep ederse kargo müşteriye aittir.

Ürünlerim nereden kargoya veriliyor?

1araba1ev sanal mağazadan almış olduğunuz ürünler, Denizli – Pamukkale ilçesinde bulunan lojistik depomuzdan sevk edilmektedir.

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiği zaman size bir konfirmasyon sms yönlendirmekteyiz. Bu sms içerisinde yazan kargo takip numarası ile kargonuzu Aras Kargo üzerinden takip edebilirsiniz.

Sipariş teslimatında adreste yoksam ne oluyor?

Siparişiniz adresinizde bulunmadığınız için size ulaştırılamadıysa, Aras Kargo belirtilen adrese ikinci bir uğrama yapmamaktadır. Bu durumda kargonuzun bulunduğu şubeyi ziyaret ederek kargonuzu teslim almanız gerekmektedir

Ürünümün teslimat tarihini nasıl öğrenebilirim?

Sitemizden beğenmiş olduğunuz ürüne gelip beden seçimi yaptığınızda sepete ekle bölümü altında teslimat tarih bilgisi yer almaktadır.

Paket hasarlı geldi teslim almalı mıyım?

Hasarlı gelen paketleri teslim almayıp, kargo görevlisine paketin hasarlı olduğuna dair tutanak tutturmanız gerekmektedir. Daha sonra siparişinizle ilgili müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Aras Kargo şubelerine ulaşamıyorum ne yapmalıyım?

Aras Kargo sorunları için 1Araba1Ev Hizmetlerinden 0 507 838 59 62 ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.